Posviťme si ekonomicky

Všeobecně se v posledních letech velmi lpí na ochraně životního prostředí. To nás samozřejmě přivádí k tomu, jakým způsobem a odkud bereme energii, nakolik je tento způsob obnovitelný a zda nemůžeme nějakým způsobem spotřebu omezit. Evropská unie to vzala zhurta. Všeobecně se ví, že běžné žárovky většinu svého výkonu vyzáří ve formě tepla a jen malou část vysvítí. Proto byl schválen zákaz výroby běžných žárovek a od září letošního roku již vejde v platnost i zákaz prodeje v celé EU.

Už jste přemýšleli, čím běžné žárovky nahradíte? Na světle jsme závislí, potřebujeme si svítit doma, venku, v zaměstnání i v automobilu. Naštěstí je tu Almicra.com – specialista na LED svítidla a osvětlení. Almicra.com je prodejce velmi kvalitního LED osvětlení. Technologie LED je založena na vysoce svítivých diodách, které se vyznačují velmi dlouhou životností, nízkou spotřebou energie a přesto značnou svítivostí. Jsou proto vhodné k použití pro svícení v interiérech i exteriérech.

Internetový obchod prvotřídními LED svítidly a osvětlením vám nabízí širokou paletu stropních i nástěnných svítidel, která využívají úspornou LED technologii. Zakoupíte zde také LED lampy, LED žárovky i vysoce svítivé LED lišty, které můžete ovládat pouze dotykem. Potřebujete-li světla do výrobních prostor, Almicra.com má pro vás ideální řešení v podobě LED světlometů či tenkých panelů.

Výhodou LED osvětlení je, že ať už se světlo častěji rozsvěcuje nebo svítí dlouhou dobu bez zhasnutí, zůstává životnost LED žárovky či LED zářivky stejná. Diody LED osvětlení svítí okamžitě na plný výkon a častým zhasínáním se nijak neopotřebovávají. Vyzkoušejte i vy výkonné osvětlení s nízkou spotřebou energie od Almicra.com. Přejděte na LED osvětlení a myslete zeleně.

Be Sociable, Share!
Ohodnoť gadget:

Březen 22, 2012

Autor:

Kategorie: PR

Tagy: ,

Komentáře

Bez komentářů

Napiš reakci

TOPlist