Kolečkové brusle s tachometrem aneb jak jezdit s přehledem

Venku je krásně a vy nevíte kam vyrazit? Vyzkoušejte inline brusle. Tento sport se rozmáhá čím dál tím více a vznikají další a další nové inline asfaltové stezky. A to nejen ve velkých městech, ale i v těch menších nebo v okolí vesnic. Vyražte na brusle s přáteli, rodinou či ratolestmi, protože tento sport zaujme a zabaví opravdu všechny věkové kategorie.

Abyste si ale bruslení pořádně užili jsou potřeba kvalitní brusle – na superlevné výprodeje raději rovnou zapomeňte, otlačené nohy za nějaké škudlení nestojí. A protože náš magazín je věnovaný všemožným gadgetkům, vybrali jsme pro vás jako tip nové brusle Worker X-Ton dodávané s tachometrem.

Hodí se jak pro začátečníky, tak jako dobré vybavení do budoucna i pro pokročilé bruslaře. Brusle Worker X-Ton mají vnitřní botičku Comfort Fit, moderní design a aluminiový podvozek s ložisky ABEC 9 chrome vám zaručí plynulou a snadnou jízdu i ovládání.

Stabilita, pohodlí i vysoká nosnost

Brusle mají šněrování, oboustrannou přezku a suchý zip – to zaručí naprostou stabilitu nohy v brusli a stoprocentní pohodlí, přičmž jedna přezka Micro Lock umožní rychlé a pohodlné nazouvání a vyzouvání bruslí. Brusle Worker X-Ton mají také samozřejmě brzdu na pravé brusli pro rychlé a snadné brzděni, která se dá i odebrat. Také se hodí odolná kolečka o velikosti 84 mm a tvrdosti PU 82A. Brusle mají nosnost 130 kg, takže jsou vhodné naprosto pro kohokoliv.

Bezdrátový tachometr jako bonus

Tyto brusle jsou ale unikátní a specielní především tím, že mají zavedený malý integrovaný mikropočítač do kolečka propojený s druhým, vloženým do náramkových hodinek. Takže máte přesný a dokonale spolehlivý tachometr a můžete se na něj kdykoli podívat a zkontrolovat, jak rychle právě jedete, jestli přidat, nebo zda vaše tempo vyhovuje vašim možnostem a představám. Na hodinkách vidíte nejen vaši aktuální rychlost, ale můžete si zvolit další z 10ti funkcí, která se vám bude zobrazovat společně s rychlostí.

A jak je možné že se vám na hodinkách zobrazuje rychlost koleček na bruslích? Jednoduše, signál je do hodinek přenášen bezdrátově na vzdálenost až několika metrů. U hodinek jistě oceníte přehledný displej, snadné ovládání a především odolnost vůči poškrábání a vlhkosti.

Funkce tachometru

  • aktuální rychlost
  • průměrná rychlost
  • maximální dosažená rychlost
  • denní ujetá vzdálenost
  • celková ujetá vzdálenost
  • doba jízdy
  • přibližná spotřeba kalorií
  • hodiny
  • manuální počítadlo okruhů
  • automatické dopočítávání opotřebení kolečka

Instalace tachometru je celkem jednoduchá, nezabere více než 15 minut. Tachometr se dodává s kolečkem, které vyměníte za jedno kolečko v levé nebo pravé brusli. Jak na to je podrobně popsáno v českém manuálu přiloženém k sadě při zakoupení. Brusle jsou tedy rychle připraveny a už jen hurá vyrazit.

Cena a dostupnost

Aktuální cena WORKER X-Ton + tachometr v českých e-shopech: (Zdroj: Heureka.cz, )

Be Sociable, Share!
Ohodnoť gadget:

Komentáře

Bez komentářů

Napiš reakci

TOPlist