Hodinky CASIO – gadgetky pro vaši ruku

Na rozdíl od žen nenosí muži tak pestrou paletu šperků. Jsou samozřejmě výjimky, ale většinou to tak je a doplňky moderního muže se tak omezují na několik málo produktů. Pro muže je pak většinou ideální, jestliže módní doplněk je zároveň doplňkem funkčním. Plyne to tak nějak z naší podstaty. Prostě nějaký pěkný gadgetek, se kterým se můžeme blýsknout ve společnosti a zároveň je nám užitečný. Perfektním příkladem takovéhoto doplňku jsou proto pánské hodinky.

Nemusí se hned jednat o Breitlingy nebo Breguety. Přeci jen, málokdo z nás má takové prostředky jako patriarcha Kirill, že. Na druhou stranu je dobré vyhnout se levným čínským napodobeninám luxusních značek, které můžeme občas najít třeba na slevových portálech s údajně jedinečnou slevou. Naštěstí jsou tu značky hodinek, které jsou finančně dostupné a zároveň designově velmi povedené a kvalitní. Příkladem takové značky jsou hodinky Casio. Jejich výhodou je mimo jiné široká variabilita jak designů, tak cenových rozpětí.

Pokud pro sebe tedy hledáte pěkné pánské hodinky, můžeme doporučit například model Casio G-Shock Atomic. Jedná se o sportovně pojaté hodinky z nerezové ocely, která je na plášť použita ve dvou barevných odstínech. Jsou nárazuvzdorné a rádiem řízené a mezi funkcemi najdeme osvětlení, stopky i alarm.

Možností je ale samozřejmě mnohem víc. Pokud například dáváte přednost přes klasickým chronographem přednost moderními digitálnímu displeji, tak i vám nabídne Casio mnoho velmi povedených modelů. Hodinky Casio jsou prostě nejen funkčním, ale i efektním gadgetem, který může ozdobit ruku každého muže.

Be Sociable, Share!
Ohodnoť gadget:

Komentáře

Bez komentářů

Napiš reakci

TOPlist