Zážitky.cz – jednička na trhu mezi affiliate programy

Zážitky v dnešním zrychleném světě patří k nedostatkovému zboží. Právě proto mnoho lidí daruje svým nejbližším ty nejrůznější zážitky z celého světa, kterými je chce nejen potěšit, ale především překvapit. My si dnes ukážeme, kde si můžeme takový parádní zážitek pořídit, ale především, kde je nakupování zážitkových poukazů nejvýhodnější!

Jednoznačně nejlepším prodejcem zážitků na našem trhu je internetový obchod Zážitky.cz, který disponuje jedním z  nejvýhodnějších affiliate programů jaký znám.

Zážitky

Například již na  samotném konceptem internetového obchodu Zážitky.cz můžeme vidět dokonalou synchronizaci funkčnosti a vizuálu. Nádherně situovaná grafika jenom podtrhuje tu neuvěřitelně silnou atmosféru těch nejzajímavějších zážitků z celého světa.

Nadstandardní provizní příjem, odměna za nasazení bannerů a další výhody

Mezi největší výhody, které affiliate program na zážitky nabízí, určitě patří inovovaný provizní program, který vypadá přesně tak, jak by vypadat měl. Program přináší partnerovi výhody, které mu konkurenční programy mohou nabídnout jen těžko.

Zážitky.cz nabízejí nadstandardní provizní příjem z každé objednávky (10-15%), kvalitně zpracovaný marketingový manuál a výborně řešené bannery, které vám ve výsledku usnadní opravdu mnoho práce. Už žádná zdlouhavá tvorba vlastních bannerů. Používejte bannery od profesionálů a to úplně zadarmo!

Program nabízí i širokou škálu dalších provizí a bonusů. V případě první objednávky obdržíte bonus v podobě certifikátu na zážitky v hodnotě 300 Kč. Pro nejlepšího affiliate partnera je pak připraven certifikát v hodnotě 20.000 Kč. Podaří-li se vám v prvním měsíci dosáhnout na provizi vyšší jak 3.000 Kč, tak obdržíte krásný jednorázový bonus v podobě 1.500 Kč. Jdete do toho?

Výhody affiliate programu Zážitky.cz:

  • nadstandardní provize
  • odměna za nasazení bannerů a odkazů
  • kvalitně zpracovaný marketingový manuál
  • odměna pro produktivní affiliate partnery

Výhody pro zákazníky:

  • úrazové pojištění na všechny zážitky
  • platnost certifikátu na 12 měsíců
  • vrácení peněz do 30 dnů

Sečteno, podrženo. Jsem přesvědčen, že se inovovaný affiliate program Zážitky.cz ve spolupráci s ověřenou značkou espolupráce stal jedničkou na trhu. Provizní program je pro affiliate partnera tak výhodný, že přeskočil konkurenci minimálně o dvě třídy. Jaký jiný program vám nabídne skvělé zážitky, nadstandardní provizní příjem, odměnu za nasazení bannerů, celou škálu parádních benefitů a spoustu dalších bonusů? Jedině Zážitky.cz!

Be Sociable, Share!
Ohodnoť gadget:

Komentáře

Bez komentářů

Napiš reakci

TOPlist