Vyberte si reklamní předměty a dárky online

Nový rok je zde a s ním opět otázka – jak zaujmout a zase o trochu více zanést firemní značku do širšího povědomí zákazníků? Jak odměnit obchodní partnery opravdu zajímavými dárky, tak aby se cítili opravdu obdárováni? Bohatou inspiraci a originální dárky přináší Promo Direct, s.r.o. – výrobce a přímý importér 3D reklamních předmětů.

Naleznete zde další rozměr pro vaši propagaci a hlavně kvalitu za příznivé ceny. Reklamní předměty můžete nakupovat jak v pohodlí své kanceláře přes internet, tak se také můžete zajet podívat osobně do showroomu reklamních předmětů na Praze 7, kde vám bude poskytnuta maximální péče. Výhodou je i to, že pokud spěcháte, naleznete zde mnoho zajímavých dárků s dodáním do druhého dne.

Všechny potřebné informace najdete na stránkách, především tedy on-line katalog představující širokou škálu žádaného zboží, luxusních značek a mimo jiné i taylor made reklamní předměty. A pokud si nevyberete, nebo již máte svojí specifickou představu, v nabídce naleznete i možnost zadat si výrobu svého dárku šitou vpřímo na míru a přesně podle vašich konkrétních poždavků.

Nalzenete zde opravdu vše, od triček přes tradiční diáře až k opravdu originálním dárkům jako je digitální fotorámček nebo USB flash disk ve dřevě či fotoaparát.

Společnost Promo Direct, s.r.o. se také soustředí na individální a soukromé potřeby svých zákazníků, proto vám můžeme doporučit jejich svěží a trendy dárky pro blízké případně přímo pro vás. Vyčerpaly vás například Vánoce, nápady jsou fuč a nevíte čím potěšit? Zkuste tipy na dárky a originální a užitečné drobnosti, které zaujmou. A hned vedle jsou další dary a dárky, které můžete vybrat a nakoupit z pohodlí domova a s předstihem.

Be Sociable, Share!
Ohodnoť gadget:

Leden 9, 2011

Autor:

Kategorie: PR

Tagy: ,

Komentáře

Bez komentářů

Napiš reakci

TOPlist