Operativní leasing – efektivní pořízení firemního vozu

Zima je zde a prověřuje stav našich automobilů. Zvlášť pokud je nemáte garážované, tak jsou auta opravdu namáhána a přestávají sloužit. Stát se může cokoli a najadnou jste v situaci, kdy zvažujete koupi nového auta. Pokud je to i díky nějaké nehodě, jste ze dne na den postaveni před nepříjemný problém – auto potřebujete, ale nemáte na něj peníze. Jak takovou nemilou situaci rychle a elegantně vyřešit? Odpověď je jednoduchá – využijte moderní finanční metodu, operativní leasing.

Firma HERTZ Lease je součástí celosvětové sítě společnosti HERTZ. Nabízí vám tak svoje dlouholeté zkušenosti a stabilní zázemí. Jejím hlavním cílem je poskytovat specifické služby pro leasing automobilů, a tím je tzv. operativní leasing doplněný řadou doprovodných služeb.

Nespornou výhodou je, že si tímto způsobem můžete pořídit auto téměř ihned. Stačí jen podepsat smlouvu, určit výši splátek a auto máte k dispozici. Smlouva leasingové společnosti musí samozřejmě splňovat všechny zákonné požadavky. Důležité je získat i všechny informace o leasingu a službách, které vám jsou k tomu poskytovány. A nezapomeňte, že splátky za leasing automobilů lze ihned zahrnout do daňových nákladů.

Navíc můžete využít tzv. Fleet Management, který vám výrazně ulehčí život. Tedy aspoň co se starostí o údržbu vozu týče. V rámci tohoto produktu je auto pojištěno, máte k dispozici asistenční službu, zabezpečena je řádná i mimořádná údržba vozu, dálniční známka a další.

Nebo jste došli k závěru, že auto vlastně nepotřebujete nastálo, ale hodí se vám jen občas? Tak to je tu pro vás služba pronájem vozů. Vyberete si přesně ten typ, který vám zrovna pro účel vaší cesty vyhovuje a zvolíte krátkodobý či dlouhodobý pronájem. Půjčovny fungují nonstop.

Pokud se vám hlavou stále honí otázka, zda se vám operativní leasing vyplatí, můžete si udělat představu již nyní – pomůže vám k tomu kalkulačka operativního leasingu.

Takže, vzhůru za volant!

Be Sociable, Share!
Ohodnoť gadget:

Leden 14, 2011

Autor:

Kategorie: PR

Tagy: ,

Komentáře

Bez komentářů

Napiš reakci

TOPlist