Online hry zdarma – více než 25.000 online her

Jste hraví a rádi zkoušíte stále něco nového? Máte čas pár minut denně a chtěli byste se rozptýlit a odreagovat od každodenní rutiny, nebo na pár hodin vypnout a věnovat se pořádné střílečce? To vše a ještě více nabízí nová on-line půjčovna her Online HRY zdarma. A jak už z názvu vyplývá – zcela zdarma!

Vybere si zde hráč jakéhokoli věku i zaměření – logické hry a hlavolamy pro fanjšmekry od sudoku přes puzzle k mahjongu. Můžete si zde procvičit svoje matematické znalosti nebo cestovat kolem světa. Prospějete tak své paměti a postřehu a zjistíte, že problémy z vašeho reálného života jsou vlastně úplně jednoduché.

Pro ty aktivnější je zde široká nabídka stříleček, bojových a dokonce brutálních her pro drsňáky (nebo ty, které zrovna dneska seřval šéf). Akční hry nabízí například roli Batmana, projedete se v tanku nebo prostě jen tak zachráníte svět a přežijet útok zombíků. Postřeh a schopnost rychle reagovat jsou nezbytnou dovedností pro toho, kde se chce stát hrdinou. A na závěr můžete své skóre porovnat s ostatními a zjistit, kdo je lepší.

Pro jemné dívky, kterým se krev hnusí, zde existuje kategorie barbie hry, kde mohou pomoci své Barbie zvolit ty správné šaty nebo nově zařídit pokoj či dokonce celý dům.

Další rozměr vaší zábavě dodají každopádně 3D hry obsahující populární tetris či petanque. 3D hry samozřejmě nabízí i akční hry plné boje a střelby.

Nabídka je opravdu široká, 30 kategorií a tisíce her jen pro vaši zábavu a pobavení. Máte-li však problém se rozhodnou, nechte se inspirovat ostatními hráči a zahrajte si nějakou z her nejhranějších. A nebojte se, že hry dojdou – neustále zde přibývají nové a nové hry.

Be Sociable, Share!
Ohodnoť gadget:

Leden 9, 2011

Autor:

Kategorie: PR

Tagy: ,

Komentáře

Bez komentářů

Napiš reakci

TOPlist