Lázně a wellness jsou stále oblíbenější

Provozovatelé lázní si mohou mnout ruce. Tyto destinace jsou totiž u turistů čím dál více oblíbenější a lázně spolu s wellness táhnou čím dál více zájemců přesto, že ostatní turistické cíle zažívají spíše pokles návštěvníků.

Lázně, spa a wellness ovšem díky tomuto nebývalému zájmu ze strany výletníků, turistů, dovolenkářů a víkendových návštěvníků nabízí mnoho různých hotelů a destinací. Vyplatí se proto vybírat. Ideálním nástrojem jak vybrat pobyt právě pro nás je wellnes průvodce SpaTrip.

Jeho základem je databáze wellness hotelů, medical-wellness zařízení, lázní a Day Spa. U hotelů jsou k dispozici podrobné informace, přímé kontakty, uživatelské recenze a hodnocení. Součástí serveru jsou dále speciální nabídky hotelů, včetně různých typů pobytů a zvýhodněných služeb.

Tyto základní informace jsou rozšířené o odborné články, užitečný lexikon pojmů a hlavně recenze navštívených zařízení, které jsou mnohdy právě tím rozhodujícím faktorem, jež nám pomůže vybrat náš pobyt. Databáze zahrnuje celou Evropu. Server je k dispozici hned ve čtyřech jazycích.

Wellness průvodce je výhodný i pro ubytovací zařízení, protože registrace hotelů a všechny služby jsou zcela zdarma. Velice oblíbenou se stává polská jazyková verze toho projektu, pod názvem SpaTrip – Przewodnik po świecie Spa i Wellness.

Be Sociable, Share!
Ohodnoť gadget:

Komentáře

Bez komentářů

Napiš reakci

TOPlist