Kreditní karta i hypotéka jednoduše

Slunce svítí, květiny rozkvétají, stromy se začínají zelenat, jaro je tady. Jenže vy to vůbec nevnímáte, protože máte hlavu plnou starostí. Zrovna nemáte po ruce hotovost, nebo to málo co máte vám rozhodně byt či dům nezaplatí. A našetřit si, tak to potrvá roky…

Naštěstí tu existuje řešení na vaše problémy. Jsou to půjčky a hypotéky od prověřeného patrnera GE Money Bank.

GE Money Bank má historii, která sahá až do 19. století a v rámci své finanční skupiny působí v mnoha zemích světa. Tento stabilní a spolehlivý partner přináší do České republiky také mnoho nejmodernějších technologií a trendů.

Jedním z těchto trendů obvyklým ve vyspělém světě je kreditní karta online. Protože není nic jednoduššího, než si zařídit kreditní kartu, která vám umožňuje mít finanční rezervu vždy po ruce. Můžete s ní platit všude, kde přijímají bezhotovostní platby, nebo si vybrat peníze z jakéhokoli bankomatu. Svoje peníze pak můžete mít uložené někde, kde se vám pěkně zhodnocují, a jen jednou za čas potřebnou částku převést na kreditku.

Dům však z karty nekoupíte, na to už je potřeba vybrat něco jiného. GE Money Bank nabízí svým klientům možnost sjednat si hypotéku. Nejvýhodnější hypotéka má předností hned několik, můžete získat opravdu velmi vysokou částku s nízkou úrokovou sazbou. A pokud využijete možnost domluvit si tento úvěr přes internet, jste osvobozeni od poplatku za sjednání a ušetříte tak až 25.000,- Kč!

Ale třeba nepotřebujete hypotéku, nějaká půjčka by se vám však zrovna hodila. Na auto, na opravy, nový nábytek, prostě na cokoliv v domácnosti, co zrovna chybí a je potřeba. V tomto případě se nabízí využít půjčky online od GE Monay Bank. Tento produk je rozhodně snadněji dostupný, peníze dostanete k dispozici téměř ihned bez ohledu na účel nákupu, a máte také větší flexibilitu při jejím splácení.

A pokud si vyzkoušíte Expres půjčku do 31.5.2011, můžete si vybrat ze tří výhod – zaplacení jedné splátky bankou, bezúročné odložení splácení půjčky o 3 měsíce nebo možnost neplatit poplatky za poskytnutí úvěru a jeho předčasného splacení.

Takže, co si vyberete?

Be Sociable, Share!
Ohodnoť gadget:

Komentáře

Bez komentářů

Napiš reakci

TOPlist