Kompletní cateringový servis a profi barmanská show nejen na firemní večírky

Ať už se chystáte na větší či menší akci, vždy je důležité promyslet občerstvení a zábavu. To jsou totiž dvě zásadní věci, které si leckdo z návštěvníků akce bude pamatovat nejvíce či nejdéle. Proto je dobré je nepodcenit a ideálně se svěřit do rukou nějaké odborné firmy, která má takovéto služby „v malíčku“.

Cateringové služby, barmanské služby a barmanské show, to vše vám taková firma zajistí kompletně na klíč. Jaké jsou její přednosti? Poskytuje kompletní catering na soukromých i firemních akcích. Specializuje se na českou i zahraniční kuchyni, společně s běžným cateringem organizuje i barmanské cateringy, při kterých máte k dispozici mobilní bary s profesionálními barmany.

Součástí bar cateringu je barman show, při které profesionální barmani předvádějí skvělé triky se šejkrem, láhvemi i skleničkami a samozřejmě ochutnávka kvalitních koktejlů z celého světa.

Firma zajistí pro catering kompletní menu včetně všech starostí okolo občerstvení, také jsou schopni vybrat nejvhodnější místo pro všechny typy akcí, postará se i o ozvučení, prostřenou tabuli, naaranžování květin, výzdobu a další činnosti, které neodmyslitelně patří k večírkům, rautům, galavečerům, oslavám a dalším významným událostem pro catering nejen v Praze.

Kvalitní občerstvení a zábava jako je třeba již zmiňovaná barmanská show je základem každé úspěšné soukromé i firemní akce. Víme, že pití a jídlo si hosté pamatují z rautů, gala večerů nebo večírků nakonec ze všeho nejvíce. Proto si také pečlivě vybírají, s jakými firmami z oblasti gastronomie spolupracují, jelikož cateringové služby vyžadují preciznost v každém detailu.

Čerstvé a zdravé suroviny jsou zárukou toho, že bude připravené menu splňovat nejvyšší očekávání všech zúčastněných. Vkusně upravené jídlo a pití, usměvavé hostesky a ochotní číšníci potom dotvářejí jedinečnou atmosféru cateringů, které si zaručeně užijete.

Be Sociable, Share!
Ohodnoť gadget:

Komentáře

Bez komentářů

Napiš reakci

TOPlist