Jak funguje e-shop na Facebooku

Máte úžasné zboží, jenže vaši zákazníci o tom zatím nevědí? Jak k nim jednoduše a rychle dostat informaci, že právě u vás najdou to co potřebují, ve vynikající kvalitě za rozumnou cenu? Možná namítnete, že internetový obchod již máte, takže už jste pro to udělali maximum a víc se dělat nedá. Jenže to se právě mýlíte! Nyní máte ještě lepší možnost, jak se na internetu prezentovat a propagovat svoje produkty! Založte si internetový obchod na Facebooku!

Stačí vám 5 minut a je hotovo. Výhody založení eshopu na Facebooku jsou jednoznačné. Jen z České republiky je zde více jak 3 miliony uživatelů, kteří tuto sociální síť navštěvují a využívají jejích služeb. A každý spokojený zákazník pak jistě využije možnosti sdílet své dobré zkušenosti právě s vaším obchodem, takže se o vás dozví jeho přátelé a pak přátelé přátel a tak dál. Tisíce lidí o vás mohou vědět během pár minut.

Internetový obchod na Facebooku

Ukázka internetového obchodu na Facebooku

Získáte také možnost rychlé komunikace, což každý zákazník jistě ocení. Dostanete ihned zpětnou vazbu a můžete snadno předejít nedorozuměním vznikajícím vleklou a nedostatečnou komunikací, která může spoustu potenciálních zákazníků odradit, i když výrobky a produkty jsou opravdu kvalitní.

A ani nemusíte čekat, až vašeho fanouška napadne, že by se o své dobré zážitky měl podělit i s ostatními. Výborným marketingovým nástrojem internetového obchodu na Facebooku je právě to, že se objeví informace o vás u jeho přátel rovnou a ihned. To je prostě jeden z nejefektivnějších a nejlevnějších propagačních kanálů a může být k dispozici i vám.

Pokud už nějakou tu internetovou prezentaci a webdesign máte, tak je zde můžete využít, aby vaši stávající zákazníci nebyli zmateni změnou vzhledu. A pokud nemáte, můžete se obrátit na odborníky, kteří vám s vytvořením vašeho e-shopu pomohou. Vše zařídíte v několika jednoduchých krocích podle návodu, který vás snadno a rychle provede celým postupem.

Také ceny jsou naprosto jasně čitelné, stačí se podívat do ceníku a hned víte, jak levné to pro vás bude. A pokud si stále ještě nejste jisti a ani nízké pořizovací náklady vás zatím nepřesvědčily, navštivte záložku reference, ať vidíte, jak to všechno pěkně v reálu opravdu funguje. A když budete spokojeni může se vám jako další krok hodit i tvorba webových stránek.

Be Sociable, Share!
Ohodnoť gadget:

Komentáře

Bez komentářů

Napiš reakci

TOPlist