Hry pro dívky online

Chcete si hrát? Myslím, že občas si prostě každý chce hrát, aby si odpočinul od každodenních starostí se školou, prací, rodinou a vůbec od všeho nepříjemného. Je fajn mít kamarády, kteří vám s tím rozptýlením pomohou, ale ne vždy jsou po ruce. Co však po ruce je, jsou hry na internetu. A i ty nemusíte hrát samotné, ale i s přáteli či přítelkyněmi.

Naštěstí už si také výrobci her uvědomili, že i dívky chtějí své hry, které se jim budou líbit a které je zaujmou. Proto si můžete na různých herních on-line serverech vybrat přímo z kategorie hry pro dívky.

Rády byste své hrdince poradily, jaké si má vzít oblečení na tenis se svým přítelem, nebo na večer na rande? K tomu je asi potřeba nejdřív zajít na nákup. Což ale není tak jednoduché, obchodní centrum je veliké a kdo se v něm má vyznat. Takže zábava na celé odpoledne může začít.

Nebo vás pro dnešek už nakupování nebaví, a radši bystě něco dobrého uvařily? Můžete se stát majitelkou restaurace, která pro zvé zákazníky vaří ty nejlahodnější speciality, nebo krásnou čarodějkou míchající ty správné lektvary pro zdraví, krásu a lásku. Anebo šerednou čarodějnicí, která se snaží najít ten správny lektvar pro sebe, aby se z ní stala krásná princezna a mohla najít svého vysněného prince. Ovšem pozor, aby se z vás nestalo stvoření ještě mnohem ošklivější! Takže která je tak odvážná, aby se do tohoto nelehkého úkolu pustila?

Na online hrách najdete také mnoho her, kdy se staráte o roztomilá zvířátka. Ať už je to heboučké koťátko, které se potřebuje dostat ke své mističce, nebo celá farma zvířat, která musíte podojit, vypustit na pastvu, nasypat jim zrní a včer zase hezky zahnat do bezpečí stáje.

Můžete si vyzkoužet i různá zaměstnání – veterinářka, kadeřnice, kosmetička, prodavačka, vychovatelka v jeslích či dekoratérka pokojů.

A pro procvičení postřehu jsou zde hry jako je pexeso třeba s Hello Kitty nebo úkol malé čarodejnice najít pět rozdílů mezi obrázky.

Takže co si zahrajeme dneska? Ať už to bude cokoli, čeká nás spousta veselé zábavy.

Be Sociable, Share!
Ohodnoť gadget:

Komentáře

Bez komentářů

Napiš reakci

TOPlist