Filtrační konvice aneb lepší voda z kohoutku

Jaro už je pomalu za námi, blíží se léto a více slunečního světla každý den má na každého jistě příznivé účinky. Člověk se cítí lépe, a už možná máte i naplánované dovolené, které si chcete užít jak se patří, což znamená i v dobré kondici a ve zdraví. Krom pravidelného pohybu tomu napomáhá hlavně vhodný jídelníček a jako základ všeho dobrá zdravá voda. Jenže mnozí mohou řešit dilema, jak se k takové dobré a zdravé vodě dostat a neutrácet přitom hromady peněz třeba za vody balené. Nehledě na to, že pak se s nimi ještě musíte tahat z obchodu.

Zajímavým a chytrým řešením je pořídit si filtrační konvici. Pak vám stačí voda z kohoutku, kterou jednoduše do konvice natočíte a pak už si jen pochutnáváte na vodě jako z pramene.

Filtrační konvice mají filtrační patronu, která obsahuje směs aktivního uhlí a pryskyřice iontové přeměny. Díky tomu dokáží odstranit z vody složky, které negativně ovlivňují její chuť, zbarvení a zápach, takže například z vodovodní jinak nezávadné vody odstraní pachuť chlóru. Zachytí i organické nečistoty a těžké kovy a výrazně tak zvyšuje kvalitu vašich nápojů. A pokud máte problém s tvrdou vodou, která pak trápí i vaše spotřebiče jako je např. varná konvice, tak je pro vás filtrační konvice dobrým pomocníkem, protože filtr snižuje tvrdost používané vody.

Filtrační patrony se mění po 150 litrech přefiltrované vody a díky tomu můžete ušetřit několik stovek korun, které tak nemusíte utratit za vodu balenou. Navíc výrazně šetříte životní prostředí, neboť tímto způsobem uchráníte přírodu od 100 kusů pet lahví.

Mezi prověřené a spolehlivé filtrační kovnice patří například značka Laica. Naleznete na nich například elektronický indikátor kapacity filtru, které vám ukazuje zbývající životnost patrony a vy si s tím nemusíte dělat starosti. Ergonomické provedení, snadné plnění a vhodný tvar do ledničky patří do příjemného standardu těchto konvic.

Takže udelějte pro sebe něco dobrého a pořiďtě si filtrační konvici, zkvalitníte si tak svůj život a život svojí rodiny!

Be Sociable, Share!
Ohodnoť gadget:

Květen 28, 2011

Autor:

Kategorie: PR

Tagy:

Komentáře

Bez komentářů

Napiš reakci

TOPlist