Jak na úspěšné firmení Facebook stránky

Úspěšná marketingová komunikace už dávno není jen o klasických kanálech. Samozřejmě, stále záleží na obrazu a reklamě v novinách, časopisech, rádiu či televize. Nicméně online marketingové nástroje se v mnoha případech ukazují jako mnohem efektivnější a pro komunikaci, zvláště tu méně formální jsou neocenitelné. S rozmachem sociálních sítí je jednou z důležitých složek z této oblasti firemní Facebook stránka.

Díky firmenímu profilu, neboli firemní Facebook stránce, můžete rychle komunikovat novinky, zjišťovat zpětnou vazbu od svých zákazníků a sbírat cenné loayální ambasadory značky. To ovšem není vše. Facebook stránka se totiž dá rozšířit a oživit i o další možnosti jako jsou online aplikace nebo soutěže na Facebooku.

Základní vytvoření Facebook stránky sice zvládne skoro každý, ale zvláště u firemních Facebook stránek se vyplatí obrátit se na odborníky, kteří mají s vytvářením firmních stránek na Facebooku zkušenosti. Dokáží vám nastavit Facebook page přesně na míru, připraví originální vzhled uvítací stránky a dodají i aplikace nebo poradí s využitím reklamy na Facebooku.

Právě aplikace jsou zajímavou cestou jak aktivovat fanoušky Facebook stránek. Ať už se jedná o flashové hry, již zmiňované spotřebitelské soutěže nebo třeba e-shop integrovaný přímo do Facebook na vaší stránce – vždy je to pro vašeho „fanouška“ ze sociální sítě bonus navíc, který se v konečném důsledku projeví pozitivním dopadem na hospodaření vaší společnosti.

Be Sociable, Share!
Ohodnoť gadget:

Komentáře

Bez komentářů

Napiš reakci

TOPlist