Barmanské potřeby i alkohol pěkně pohromadě

Chcete uspořádat párty, ale nevíte čím své přátele ještě překvapit a ohromit? Nebo potřebujete speciální dárek pro svého tchána, jenže alkoholem z normálního obchodu ho prostě neuspokojíte? Nechte se inspirovat na internetu – nejlepé na stránkách, ze kterých alkohol „přímo teče“, protože nabízejí všechno možné, co se ho týká.

Široká nabídka kvalitních vín ze všech oblastí Itále je ideální pro romantické večery. Červené, bílé a samozřejmě i řůžové ke každému menu. Pro oslavy můžete zakoupit vhodná šumivá vína či dokonce pravé šampaňské. Na zapití tradičního italského tiramisu je zde sladké víno z Toskánska či Piemontu. Itále však nenabízí jen výborné víno, ale i něco ostřejšího. Grappa, pálenka vyráběná právě z vína, vás jistě také nadchne.

Pokud chcete rovnou začít u něčeho tvrdšího, můžete si vybrat vodku, rum nebo whisky.

Nejlepší vodka je z Ruska nebo z Finska? Není nic jednoduššího, než si vyzkoušet obojí a poctivě to na základě pořádných ochutnávek s kamarády rozhodnout.

Rum z pravé třtiny a přímo z Kuby je tu pro všechny opravdové labužníky. I zde znát komplexní výrobní a zrací postup. Některé jsou starší i více než 15 let, uchovávané v poctivých dubových sudech získávají nezaměnitelné aroma i lahodnou chuť. Například takový pětiletý Havana Club Anejo 5y Reserva zaujme svou jantarovou barvou a vychutnáte si ho nejlépe v čisté formě.

Tradiční karibský bílý rum Malibu Lime s třtinovým cukrem, kokosem a limetkou je zase vhodný do míchaných nápojů. A dokonalou kvalitu můžete očekávat od 21-letého rumu El Dorado.

Pro někoho je jeho gusto whisky – voda života. Však ona taková kvalitní whisky má velkou sílu, proto jistě oceníte širokou nabídku amerických, skotských, irských a kanaských značek.

Ne vždy je však chuť na tvrdý alkohol, ani na víno, a dokonce je hlavně chuť na nějaký příjemný koktejl, který má jak zajímavou chuť, tak i vzhled. Paraplíčka, míchátka a ovocné ozdoby můžete použít ke koktejlům z likérů mnoha barev. K dostání je zde mnoho známých ale i méně známych značek, jako je Krvesaj, Kahlua, Ouzo nebo různé whisky likéry.

A abyste měli v čem dobrý koktejl zamíchat, je zde také mnoho barmanských potřeb. Dvoudílný či třídílný šejkr? Možná rovnou vzít barmanský kufřík, kde je vše hezky pohromadě. Ať už jste profesionální barman, nebo jen nadšenec, najdete zde vše co k barmanskému umění potřebujete a s čím na párty ze sebe uděláte hvězdu – prostě kompletní barmanské potřeby jedna báseň. K tomu si můžete jako bonus projít recepty na míchané nápoje a nechat si poradit 24 hodin denně.

To však ještě není všechno, je tu ještě jedna lahůdka pro opravdové znalce. Luxusní alkohol, jak jinak. Splňuje ty nejvyšší nároky a zahřeje nejen na těle, ale i na duši.

Be Sociable, Share!
Ohodnoť gadget:

Komentáře

Bez komentářů

Napiš reakci

TOPlist