Kde si půjčit auto v Praze

Potřebujete vyrazit na služební cestu, na obchodní jednání se jinak než autem nedostanete, ale auto nestartuje, nebo poslední firemní vůz kolega včera nešťastnou náhodou naboural a oprava zabere týdny. Stalo se vám to, dovedete si takovou situaci představit? Nebo prostě auto nemáte, ale zrovna by se vyjímečně hodilo. A teď babo raď.

Žádný problém, je tu autopůjčovna Praha – ASAP Rent car, která vám nabízí své kvalitní, spolehlivé a hlavně rychlé služby. Působí především v Praze, ale v případě dlouhodobějších pronájmů doveze auto kamkoli po České republice.

V případě nouze vám půjčené auto přiveze v řádu několika desítek minut, takže v případě náhlé poruchy vám tak může vytrhnout velmi elegantně trn z paty. Navíc kdekoli po Praze je přistavení vozu zdarma! Také se nemusíte bát, že své obchodní partnery překvapíte příjezdem v autě polepeném reklamou na úplně jinou firmu, neboť jako jedna z mála autopůjčovna ASAP Rent car nabízí vozy úplně bez polepu. Auto je možné si pronajmout také jen na pár hodin, i když většinou dlouhodobý pronájem je výhodnější.

Kromě reprezentativních osobních vozů si můžete vybrat mezi mnoha užitkovými auty, přesně na míru svému podnikání a svým aktuálním potřebám.

Pokud zrovna neřešíte aktuální problém, navštivte internetové stránky autopůjčovny ASAP Rebt car a v pohodlí domova či kanceláře si zvolte svůj vysněný vůz. Najdete zde všechny potřebné informace včetně ceníků a mimořádných akcí, ve kterých můžete ušetřit své peníze.

Půjčovna aut nabízí přímo na stránkách také rezervaci včetně volby preferované služby a vybavení, jako je střešní box, držák na kola či navigace. A nebo zavoláte na kontaktní telofony zde uvedené a vyřídíte vše s některým z operátorů, který vám i poradí v případně jakýchkoli nejasností.

Vše vyřídíte snadno a rychle, tak jen směle do toho!

Be Sociable, Share!
Ohodnoť gadget:

Únor 22, 2011

Autor:

Kategorie: PR

Tagy:

Komentáře

Bez komentářů

Napiš reakci

TOPlist