Alu kola pro každého

Máte auto a chystáte se koupit nové pneumatiky. Možná potřebujete letní, abyste po zimě měli do čeho přezout, nebo vaše zimní již nespňují požadovanou hloubku vzorku a prostě je musíte vyměnit, abyste nedostali pokutu. Jenže jste to ještě nikdy nedělali, nejste automechanik a máte jen chabou představu o technických parametrech potřebných pro takovýto nákup. Tuzemský trh nabízí mnoho možností. Jednou variantou je vzít si technický průkaz a vyrazit do nějakého toho kamenného obchodu. Nebo můžete hezky z pohodlí a tepla svého domova využít služeb portálu ALU KOLA.

Zde vám poradí, pomohou a dopraví ty nejvhodnější pneumatiky právě pro vás. Bez Alu Kola se prostě neobejdete a volba typu také může posunout váš vůz do vyšší kategorie. Samozřejmě primárním záměrem pro vás je hlavně bezpečná jízda, proto je dobré na kvalitních litých kolech nešetřit.

Základní informace pro sebe získáte u průvodce „Jak vybrat ALU KOLA“. V několika bodech zde máte vysvětleno co potřebujete vědět o průměru svého kola, že ukazatel ET představuje zális disku a co to pro vás znamená, a že rozteč je také zkryta pod zkratou PCD.

Najdete zde i efektivního pomocníka v podobně ALU KOLA Konfigurátoru. Stačí jen zadat typ a třídu vašeho vozu, dále požadovaný průměr alu kola a ihned získáte jasnou představu o vhodném litém kole pro váš automobil.

Další zajímavou informací je zde vysvětlení rozdílu mezi plechovými disky a elektrony. Co z toho zlepší jízdní vlastnosti vašeho vozu? Ono také záleží na ročním období, jestli je zima nebo léto. Dokonce i otázka, zda je lepší přezouvat nebo mít dvě kompletní sady na přehození, je zde zodpovězena.

Nyní již můžete učinit poslední krok a nakoupit. Nabídka levných pneumatik je opravdu bohatá. Stačí se jen podívat do eshopu na seznam těch nejznámějších výrobců a značek a vybrat si tu optimální levnou letní pneu či levnou zimní pneu.

Be Sociable, Share!
Ohodnoť gadget:

Leden 20, 2011

Autor:

Kategorie: PR

Tagy: , ,

Komentáře

Bez komentářů

Napiš reakci

TOPlist