Alkohol testery – nenechte se nachytat!

Známe to asi všichni. Člověk si někam vyrazí autem, jde třeba na výlet, a při pořádné tůře narazí během cesty na hospůdku s příjemnou nabídkou osvěžení. A co v létě nejvíce osvěží? Samozřejmě většinou pivo. Jenže co s tím když přeci máme jet pak domů autem? Ano, čeká nás sice ještě kus cesty zpět na parkoviště, ale jak si pak ověřím, že pak opravdu mohu usednout za volant bez nebezpečí, že při případné kontrole „nadýchám“? Pomůže nám opět gadget, stačí si sebou v autě vozit příruční alkohol tester a před tím než vyrazíte si jednoduše a bezpečně zkontrolujete, jak jste na tom.

Podobná situace nastává, když se nám protáhne party, oslava nebo prostě jen posezení s kamarády, dlouho do noci nebo dokonce do brzkých ranních hodin. Opět tu máme stejnou otázku – za jak dlouho mohu bezpečně a bez obav usednout za volant? I tady nám alkohol testery pomohou a jasně nám ukáží zda již můžeme řídit nebo ne.

Alkohol testery jsou k dostání v mnoha různých provedeních. Od orientačních kapesních alkohol testerů, které indikují přítomnost alkoholu v organismu pomocí jednoduchého systému pár barevných diod až po sofistikovaná zařízení využívající elektrochemické senzory. Některé alkohol testery dokonce nabízejí možnost připojení k počítači. Stačí si prostě jen vybrat ten pravý alkohol tester pro vaši potřebu a  budete mít zas o starost méně. Řídit s obavou před zastavením policejní hlídkou se totiž opravdu nevyplatí.

Be Sociable, Share!
Ohodnoť gadget:

Červenec 8, 2011

Autor:

Kategorie: PR

Tagy:

Komentáře

Bez komentářů

Napiš reakci

TOPlist