Akční nabídka Datart

Začal nám nový školní rok, a proto možná právě teď hledáte pár vhodných přístrojů, kterými vybavit výbavu vašeho školáka. Zajímavou možností, kde vybírat je akční nabídka zlevněných produktů z eshopu Datart.cz.

Hitem je rozhodně Netbook Delium Y10S1 za 3,990,- Kč, který nabízí ideální poměr výkon/cena pro činnosti jako je psaní domácích úkolů v textovém editoru, výpočty příkladu v tabulkovém procesoru nebo surfování na internetu pro dohledávání tolik potřebných informací pro semestrální práce či referáty. Desetipalcový displej disponuje rozlišením 1024×600 pixelů, celý stroj pohání Intel Atom s frekvencí 1,66 Mhz a data se ukládají na 250GB pevný disk. Ve výbavě samozřejmě nechybí podpora bezdrátových sítí WiFi pro snadnou konektivitu skoro kdekoli.

Ale najdeme tu i další zajímavé kousky. Například Digitální kamera SONY DCR-SX15EB za akční cenu 4.289,- Kč. Lehká a kompaktní kamera s 50x optický zoomem, 6,7cm LCD, SteadyShot, rozpoznáním obličeje a kartou SD. Nebo telefon SAMSUNG Galaxy S2 i9100 Noble Black za pouhých 13.579,- Kč.

Za zmínku také stojí fotoaparát NIKON D3100 + 18-55 VR + 55-200 VR za 17.989,- Kč. Tento fotoaparát patří k nejoblíbenějším na trhu. Datart elektro ho nabízí za přijatelnou cenu rovnou se dvěma objektivy. Nikon D3100 je vylepšeným nástupcem Nikonu D3000 a výborně se hodí na focení u kterékoli příležitosti. Jak na rodinný portrét tak na zachycení sportovních a akčních momentů.

Chytrá navigace GARMIN nüvi 3760 jako akční nabídka Datart, stojí pouze 6.990,- Kč. S 9 mm tloušťky je řada nüvi 3760T nejtenčí přenosnou automobilovou navigací na trhu. Výborná li-ion baterie vydrží až 4 hodiny v režimu navigace a v pohotovostním režimu až několik týdnů. Navigace obsahuje předehrané mapy celé Evropy a navíc i přístup k turistické mapě TOPO Czech. GARMIN nüvi 3760 používá jako první automobilová navigace značky Garmin systém otočného displeje. Uživatel má tak na výběr, zda dá přednost orientaci displeje na šířku nebo na výšku, kdy je na displeji vidět delší úsek mapy před automobilem.

Akční nabídka Datart je omezená, tak si ji nezapomeňte prohlédnout čím dříve, tím lépe. Aby se nestalo, že váš vybraný kousek, bude již vyprodán. Více produktů v akční nabídce naleznete na Datart.cz.

Be Sociable, Share!
Ohodnoť gadget:

Komentáře

Bez komentářů

Napiš reakci

TOPlist