Srovnejte si cestovní pojištění online

Nabídka cestovní pojištění je u nás poměrně široká a díky tomu i do určité míry nepřehledná. Leckdy proto jeho výběr končí zjištěním která pobočka jakékoli pojišťovny je nejblíže místo toho, abychom objektivně zhodnotili ceny a rozsah kupované pojistky.

Internet nám naštěstí dává možnost rozhodnout se opravdu objektivně a ani nemusíme procházet jednotlivé webovky pojišťoven – vše na jednom místě přehledně nabízí projekt Honzovapojistka.cz.

Zájemce o cestovní pojištění se tak může rychle zorientovat v nabídce celkem 15 pojišťoven a vybrat to nejvýhodnější pojištění včetně slev online. Celý proces je velmi jednoduchý a spočívá ve své podstatě ve třech krocích – vyplnění údajů o cestě, výběru pojištění a nakonec platbě na webu vybrané pojišťovny.

Vyplnění údajů o cestě spočívá nejen v její destinaci, ale také ve skutečnosti, zda se jedná o cestu jednorázovou nebo zda jezdíme pravidelně. Musíme samozřejmě zadat účel cesty, kdo s námi cestuje a vybrat požadované druhy zabezpečení pro sporty. Výsledkem je pak přehledná tabulka nalezených pojištění včetně limitů plnění a možnosti přidání doplňkových pojištění jako je například pojištění zavazadel nebo úrazové pojištění – samozřejmě pokud tyto již nejsou zahrnuty v základní ceně cestovního pojištění.

Honzovapojistka.cz nám tedy může ušetřit nejen čas při výběru cestovního pojištění, ale v konečném důsledku také peníze, protože nám nabízí přehledný seznam limitů plnění a obsahů jednotlivých cestovních pojištění, což jsou parametry, který není dobré podceňovat.

Be Sociable, Share!
Ohodnoť gadget:

Srpen 15, 2010

Autor:

Kategorie: PR

Tagy:

Komentáře

Bez komentářů

Napiš reakci

TOPlist