MSI Wind Pad

Základní parametry tabletu MSI Wind Pad

MSI Wind Pad byl veřejnosti oficiálně představen na veletrhu Computex na konci května tohoto roku. Wind Pad je v mnohém iPadu podobný. Jede na 1.66GHz Intel Atom procesoru, má 2GB RAM, 10palcový multi-touch displej, váží příjemných 800 gramů, a jeho baterie údajně vydrží 8 a více (někdo uvádí až deset!) hodin používání. Tablet podporuje (mimo jiné) 3G a Wi-Fi a je možno do něj vložit SIM kartu.

Výhody Wind Padu proti iPadu

Oproti iPadu má MSI Wind Pad pár věcí navíc. Má například integrovanou webkameru (1,3 Mpx) na přední části tabletu, USB port (i mini USB), SD čtečku paměťových karet, nebo HDMI port.

Wind Pad bude dostupný ve dvou verzích, obě se liší pouze tím, pod jakým systémem poběží. Jedna běží na Windows 7, a měla by stát 499 euro, druhá verze poběží na systému Android, který je zdarma, tím pádem by měla být tato verze o něco levnější.

Má MSI Wind Pad šanci uspět?

Jedno je ale jasné. Společnost MSI nechce být pozadu, a chce nám všem ukázat, že ona má co říci k aktuálnímu dění okolo tabletů. Chce nám všem ukázat, že ještě není ze hry. Vše je teď ale v rukou zákazníků, kteří jasně ukáží, který tablet je ten nejlepší. Ukáží to jednoduše – budou kupovat. A jak statistiky ukazují, tak nebudou kupovat v malém.

Autor: Tomáš Pučík, napsáno primárně pro eMag.cz

Be Sociable, Share!
Ohodnoť gadget:

Komentáře

Bez komentářů

Napiš reakci

TOPlist