Internetová pobočka – co to vlastně je?

Pokud jste majitelem či provozovatelem firmy jistě znáte pobočku takzvaně „kamennou“, tedy prodejnu nebo kancelář, kam za vámi mohou vaši zákazníci a klienti přijít a, v ideálním případě, zakoupit váš produkt nebo službu. Internetová pobočka je určitou obdobou takovéhoto místa ve virtuálním světě internetu.

Cílem internetové pobočky je tedy získání nových zákazníků pro vaši firmu na internetu a v důsledku toho zvýšení vašich příjmů. Internetová pobočka zajistí, že si vás najdou noví zákazníci, kteří by s k vám jinak třeba vůbec nedostali. Je to nejen pro to, že internetová pobočka není nijak místně omezena a dostane s k ní tedy každý, kdo má doma, v práci nebo třeba v internetové kavárně přístup k internetu, ale dalším důvodem je dostupnost vaši internetové pobočky ve vyhledávačích.

Mnoho zákazníků totiž v naší moderní době volí právě tuto cestu. To, co poptávají – ať už jsou to výrobky nebo služby – nejprve hledají na internetu. A pokud na něm nejste dobře „vidět“, tak pro ně vlastně neexistujete. A právě internetová pobočka vám takovéto zviditelněni může zajistit díky kvalitnímu webu a systému, na kterém je profesionálně postavena.

Internetová pobočka není jen nějaký „web“. Jedná se komplexní zajištění služeb od domény, vytvoření struktury internetových stránek, vytvoření vhodného obsahu až po následnou propagaci na internetu. Součástí dodávky internetové pobočky je navíc nejen garance přivedení cílených zákazníků (například varianta iPobočka 300 zaručuje tři sta cílených zákazníků vaši internetové pobočky), ale i garance písemné objednávky.

Pokud stále ještě váháte se zřízením internetové pobočky, doporučujeme podívat se na reference, které dokazují spokojenost firem právě s tímto online řešením. Protože pokud ještě stále nemáte svou vlastní internetovou pobočku, pravděpodobně to znamená, že má před vámi vaše konkurence již v tuto chvíli náskok.

>> Založit vlastní internetovou pobočku

Be Sociable, Share!
Ohodnoť gadget:

Komentáře

Bez komentářů

Napiš reakci

TOPlist