Gadget – ideální dárek pod stromeček

Tak tu zas máme předvánoční shon a spolu s ním onu palčivou otázku – co mu/jí koupit pod stromeček? Co si budeme nalhávat, nejlépe se dárky nakupují pro nás samotné, ale co pro ty ostatní. Alespoň já to tedy řeším každý rok. A skoro vždy nakonec skončím u nějakého toho gadgetku nebo jiné technologické vychytávky, protože mám za to, že tohle jsou dárky, které udělají radost prostě každému. Pojďme se podívat, co nám nabízí trh v této oblasti letos.

Apple iPod

Hudbu poslouchá snad každý, takže nějaký pěkný přehrávač je vždy dobrá volba. A protože o Vánocích se při výběru dárků kompromisy dělat nemají, tak doporučuji vybrat Apple iPod. Ne nadarmo je zrovna tenhle MP3 přehrávač tím celosvětově nejprodávanějším.

Navíc jsou přehrávače iPod k dostání v široké škále různých barev, takže není problém udělat radost přítelkyni růžovým iPodem a pro bráchu koupit modrou variantu.

GPS navigace

Satelitní GPS navigace už asi nikoho neohromí. Přesto, anebo možná právě proto, se perfektně hodí jako dárek. Pro muže (a zas jsme mimochodem u jednoho z těch dárků, který bych klidně koupit sám pro sebe :-)) se hodí například GPS hodinky Garmin Forerunner 405 HR Black sporttester.

Jejich integrovaný vysocecitlivý GPS přijímač se perfektně hodí pro sledování statistik kolik, kam, jak rychle a jak vysoko člověk došel, doběhl nebo dojel na kole.

Mobilní telefony

Již skoro klasikou pod stromečky z oblasti technologických novinek je pak mobilní telefon. Hitem jsou samozřejmě chytré telefony, ideálně s dotykovým displejem, připojením na internet a podobně. Já si však dnes dovolím doporučit mobilní telefon ze zcela jiného soudku.

Jedná se o jednoduchý mobil se základními funkcemi speciálně určený pro seniory. Tedy pro dědečky, babičky, pradědečky, prababičky, pratety a tak dále. Aligator A330 Senior disponuje mluvící klávesnicí, velkým displejem, SOS tlačítkem a integrovanou svítilnou.

Takže hurá na nákupy – samozřejmě ideálně přes internet, kupovat gadgety jinak než online se přeci nehodí.

Be Sociable, Share!
Ohodnoť gadget:

Komentáře

Bez komentářů

Napiš reakci

TOPlist