Obojživelné vozítko pro rybáře a lovce

Pokud patříte mezi zámožnější lovce a rybáře, pak si můžete svoje lovy zpříjemnit následujícím obojživelným vozítkem. Při jeho vytvoření stála myšlenka rybolovu na zamrzlých jezerech. Pokud totiž chcete u takovéto zábavy sedět poměrně pohodlně a v teple, pak je ideální vyjet si autem až na led. To ovšem není zrovna příliš bezpečné – a zde nastupuje náž obojživelník.

wilcraft-ice-fishing-vehicle

Wilcraft, jak se vozítko jmenuje, je totiž pro jízdu po zamrzlé vodě to pravé ořechové. Jeho podvozek je tvořen defakto lodním trupem a všechny důležité přístoje a stroje jsou bezpečně uložené uvnitř, samozřejmě včetně pasažérů. Pokud se tedy pod vozítkem prolomí led, nic se nestane a bude si vesele plavat. Tlusté pneumatiky navíc slouží i jako další faktor držící Wilcraft nad vodou.

wilcraft-ice-fishing-vehicle-2

Do vozítka se pohodlně vejdou dva rybáři, kteří ani nemusí při rybaření vystupovat – otvory pro pruty jsou totiž přímo ve vozítku (a samozřejmě se dají v případě potřeby bezpečně a neprodyšně uzavřít).

wilcraft-ice-fishing-vehicle-1

wilcraft-ice-fishing-vehicle-5

Wilcraft se vyrábí i s maskovací úpravou pro lov, kdy ho s úspěchem využijete například v bažinatém kraji nebo na okrajích rybníků, ale třeba také jako pojízdný posed u lesa.

wilcraft-ice-fishing-vehicle-9

Vedle rekreačních a mysliveckých aktivit je ovšem Wilcraft výborným prostředkem pro záchranáře u velkých vodních ploch, které pravidelně zamrzají.

wilcraft-ice-fishing-vehicle-3

Zdroj: Wilcraft via Gizmag

Be Sociable, Share!
Ohodnoť gadget:

Komentáře (1)

Saša Doktor

Srpen 14th, 2009 at 10:35    


Jinak jak jsem teď koukal na dealery, co to prodávají, tak se tenhle Wilcraft dá pořídit v přepočtu za cca 200 tisíc korun.

Napiš reakci

TOPlist