Modely pro malé i velké

Modely na dálkové ovládání rozhodně nejsou jen doménou kluků, ale jsou koníčkem a zábavou i pro dospělé muže. Moderní RC modely mají bytelnou konstrukci, přesné ovládání a člověk si s nimi užije spoustu zábavy. Navíc nabídka je velmi široká – můžeme si pořídit auta, vrtulníky, letadla, lodě či tanky.

Kde koupit RC model

Pokud se necítíte na to, abyste si postavili RC model sami, stačí si vybrat z nepřeberného množství modelů na některém z eshopů. My si dnes představíme online obchod s RC modely RC Guru. Proč právě tento. Kromě široké nabídky nabízí RC Guru k většině modelů náhradní díly a zajišťuje kompletní technický servis.

Široké portfolio

E-shop s RC Modely RC Guru nabízí vedle dálkově ovládaných aut, letadel, vrtulníků, lodí, tanků a hraček také příslušenství, již zmíněné náhradní díly a spotřební materiál jako jsou oleje, paliva, barvy či baterie.

letadlotankvrtulnikbuggy

Garance nejlepší ceny

Další výhodou obchodu RC Guru je nabídka garance nejlepší ceny – protože co si budeme povídat, cena je pro mnohé důležitá až na prvním místě. Jak to funguje? Pokud si vyhlédnete některý model s dálkovým ovládáním a najdete ho jinde levněji, pak můžete napsat provozovateli RC Guru, který vám po posouzení nabídne cenu ještě lepší než konkurenční obchod.

Garance kvality

Vedle ceny je ovšem důležitá i kvalita. RC Guru nabízí dálkově ovládané modely ověřených značek jako je Merlin, Maverick, Hot Bodies nebo Robitronic. Podezřele levné hračky z Číny na RC Guru tedy nehledejte.

Platby a lhůty dodání

RC Guru má velké množství modelů skladem a expedice je tak u většiny zboží do dvou dnů. Poštovné po ČR je u objednávek nad 2999 korun zdarma a platit můžete převodem i dobírkou.

Tip na RC gadget

Na závěr tu máme jeden konkrétní tip na RC Gadgetek, kterým můžete například udělat někomu radost pod vánočním stromečkem, jehož doba se neúprosně blíží. Tímto tipem je RC vrtulník Craft. Má gyroskop a díky tomu naprosto přesné ovládání. Díky tomu se bezvadně hodí i na domácí létání. Jak to pak vypadá v praxi ukazuje následující video.

Be Sociable, Share!
Ohodnoť gadget:

Říjen 16, 2009

Autor:

Kategorie: PR

Tagy:

Komentáře

Bez komentářů

Napiš reakci

TOPlist