4 tipy na Vánoční dárky

Vánoce jsou už opravdu za dveřmi, takže pokud stále nemáte nakoupeny dárky pro svoje nejbližší, nastal rozhodně ten pravý čas začít se po nich poohlížet. Vybrat pro každého to pravé ořechové ale není jednoduché, a proto jsme pro vás připravili malou inspiraci na vánoční dárky z oblastí gadgetků. Tedy dárky, které pobaví a nemusíte si moc lámat hlavu komu přesně je dát. Můžete si je klidně nakupit takzvaně „do zálohy“, a pak jimi doplnit svou nadílku až přímo při balení vánočních dárků. Jen pozor ať si s nimi nezačnete hrát sami, nebo se budete muset začít poohlížet po dalších.

 • Prvním tipem je Neocube – puzzle 21. století, od kterého se obdarovaný nebude moci odtrhnout celé hodiny. Gadget tvoří 216 supersilných magnetů, ze kterých lze skládat různé útvary, které budou omezeny jen představivostí majitele. Neocube tak rozvíjí nejen prostorovou představivost, ale i jemnou motoriku, a proto se hodí také pro děti – ovšem ne pro ty malé, které by ještě mohli jednotlivé magnetky dárku spolykat.

  neocube

 • Neocube je k dostání i v luxusním zlatém provedení, které je naším druhým tipem. Nejedná se o žádný šunt, k pozlacení je použito skutečného zlata, a proto se jedná o exkluzivní dárek, který pak může klidně dělat parádu i na ředitelském stole.

  neocube-zlata

 • Naším třetím tipem na dárek je toaletní papír Sudoku, který díky svému provedení zažene dlouhé chvíle nudy. Na každém kousku toaletního papíru je jiné Sudoku, takže opravdu budete mít co dělat, a pokud ho chcete poctivě celý vyluštit, tak je dobré mít na záchodě i obyčejný toaleťák 🙂

  toaletak-sudoku

 • Čtvrtým a posledním tipem je čtyřlístek, který si doma sami vypěstujete. Prostě takové malé štěstíčko, které zahřeje u srdce a udělá každému radost.

  ctyrlistek

Jak vidíte, dnes už opravdu není problém koupit zajímavý vánoční dárek. Ať už se jedná o dárky pro muže, dárky pro ženy nebo pro děcka, pro každého lze najít něco, co udělá radost. Ostatně hlavní je nějaký ten dárek dát, protože upřímně darovaný dárek přináší radost jako obdarovanému tak tomu, kdo dárek dává.

Be Sociable, Share!
Ohodnoť gadget:

Komentáře

Bez komentářů

Napiš reakci

TOPlist